Sapphire’de Evlilik Teklifi

İstanbul’un en yüksek binası olan Sapphire’de evlilik teklifi aldım. Bulutların üstünde, ayaklarımı yerden kesen unutulmaz bir evlilik teklifi oldu. Muhteşem bir manzara vardı ve bütün şehir, ben ve sevgilimin ayaklarının altındaydı.

Her genç kızın evlilik teklifiyle ilgili mutlaka bazı hayalleri vardır, fakat bu kadar muhteşem bir atmosferde Sapphire’de evlilik teklifi almayı ve bu kadar muhteşem olacağını tahmin dahi edemezdim. Sevgilim beni akşam yemeğine davet etmişti ve yemek için buluştuk. Sapphire’e geldik ve ben doğal olarak normal bir akşam yemeği yiyeceğimiz düşünüyordum. Hatta biraz yükseklik korkum olduğu için bu kadar yüksek bir yerde, yerden yaklaşık 200-250 metre yükseklikte yemek yemesek olmaz mı diye sevgilime söylenip duruyordum. O da sanırım durumu çaktırmamak için 60 katı çıkana kadar benimle dalga geçip durdu. Söylene söylene yemek yiyeceğimiz alana geldik ve ben şoktan neredeyse küçük dilimi yutacaktım.

Cam kenarında bize ayrılmış özel bir alanda mumlar ve güllerle donatılmış muhteşem bir masa bizi bekliyordu. Yerler gül yapraklarıyla süslenmiş ve mumlarla oluşturulmuş kalp içinde ikimizin baş harfleri yazıyordu. Camdan dışarı baktığımda ise göz alıcı bir İstanbul manzarası vardı, bu kadar yüksekten ilk defa şehri izliyordum ve gerçekten büyüleyiciydi. Bulutların üstünde sanki zaman durmuş gibi başka bir dünyadaydık.

Camın kenarındaki muhteşem İstanbul manzaralı masamıza oturduk ve garsonumuzun yemek servisine başlamasıyla, kemancı da çıkageldi. Herşey sanki peri masalı gibiydi… Sevgilim de en az benim kadar heyecanlıydı ki yemeğimizin bitmesini beklemeden bana Sapphire’de evlilik teklifi etti ve ben de kabul ettim tabii ki. Böyle muhteşem bir ortamda Sapphire’de evlilik teklifine kimse hayır diyemez bence. Sevgilimin böyle sıradışı bir şekilde Sapphire’de evlilik teklifi etmesi aklına gelmiş bilmiyorum ama iyi ki gelmiş ☺️

kobalt-logo

İletişim

Örnek Mahallesi Dumankaya İkon Sitesi

No13 Daire 14 Ataşehir İstanbul

+90 544 322 36 38

+90 216 467 83 66  10:00 -18:00

info@kobaltevent.com

Hafta İçi 10:00 am - 6:00 pm
Hafta Sonu: 10:00 am - 4:00 pm

Copyright 2004-2024 Kobalt Event ©  All Rights Reserved