Sıra Dışı İşler

 

Klasik organizasyonlardan sıkıldınız mı? Her sene aynı şekilde mi doğumgünü kutluyorsunuz? Ya da evlilik yıldönümleriniz çok mu sıradan? Kobalt Event size sıra dışı kutlamaların kapısını açıyor.

Bir gün ajanlar tarafından kaçırılabilir, Kapalıçarşı da casus filmlerini aratmayacak sahneler  yaşayabilir ya da Köpekbalıkları ile dalış yapabilirsiniz.

Hepsi size özel hepsi eşsiz ve heyecan dolu.

  • Öncelikle sürpriz yapılacak kişinin tüm detaylarını alıyoruz.
  • Gelen bilgileri derleyerek sürpriz yapılacak kişinin analizini yapıyoruz.
  • Ekibimiz senaryoyu hazırlıyor.
  • Sürprizin bütçesini çıkarıyoruz.
  • Ve aksiyon dolu sahnelerden oluşan sürprizi gerçekleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyonları mümkünse 3-4 gün önceden yaptırmanızı öneriyoruz. Size özel bir event olacağı için planlanması zaman alacağından erken rezervasyon yaptırmak daha avantajlı olacaktır.

Sıradışı paketler normalde asla yaşamınızın mümkün olmadığı senaryolardan oluşur. İçlerinde kovalamaca sahneleri, hiç beklenmeyen ani süprizler, köpekbalığı dalışları, hastane de sürpriz, helikopterle kaçma gibi bir çok paketten oluşmaktadır. Siz isterseniz kafanızdaki paketi de dahil edebilirsiniz. Çünkü limit sizsiniz.

Kobalt Event olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız. Sözleşmelerimizde özel iptal haklarını kendileri ile paylaşıyoruz.

Sıradışı işler adı gibi sıradışı olduğundan tüm süreçler paketine göre çok farklılık gözetmektedir. Kutlamayı organize edecek kişi ile bir araya gelerek, sürpriz yapılacak kişi hakkında her türlü bilgiyi önceden alıyoruz ( Yaş –meslek- dinlediği müzik, karakter analizi vs) Hazırlıklarımızı ve senaryomuzu ilgili kişiyi mutlu edecek ve şaşırtacak bir şekilde hazırlıyoruz….Daha sonra yapılacak senaryonun parçalarını birleştirerek  ( Casting-tedarik-kotüm vs) bir akış oluşturup bunu sizle paylaşıyoruz. Tabi sonucu da çok etkili ve kahkaha dolu oluyor.

Bu kişinin durumuna göre çok değişkenlik gösteriyor tabi ki. Örneğin kalbi olan, sağlık durumu iyi olmayan birine sert süprizler yapmıyoruz. Daha soft, romantik şeyler öneriyoruz. Burada önemli olan ilgili kişiyi mutlu etmek.

Sıradışı paketlerde bizim için sizin mutluluğunuz önemli olduğundan her türlü güvenlik önlemi önceden alınmaktadır. Plan aşamasında her türlü sorun önceden saptanmakta ve giderilmektedir.. Ayrıca sürpriz yapılacak kişinin de durumu gözetilerek bir paket oluşturulmaktadır. Senaryoyu uygularken kendi oyun alanımız içinde olaya özen gösteriyoruz. Hem sizin hem de başkalarının güvenliği bizim için her zaman önceliğimiz.

Sıradışı paketler A'dan Z'ye size özel sizin için tasarlıyoruz. Jet ile Kıbrıs'a gidip oradagerçekleştireceğimiz organizasyonla, semt pazarında gerçekleştirilecek organizasyonun maliyeti muhakkak farklı olacaktır.

Evet bir çok spor da olduğu gibi yaş-kilo-boy sınırlarımız vardır. Örneğin İzmir Selçuk’ta paraşütle atlamak için 90 kg’nın altında  ve genel sağlık sorunlarınızın olmaması gereklidir. İstemiş olduğunuz pakete göre size açıklamalar yapıyor olacağız.

Ödemelerinizi Havale yapabilir, Ofisimizde Kahve içerken nakit ödeyebilir veya Kredi kartı seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Kredi kartına tek çekim yaptırabilirsiniz.. Mail order yapılmamaktadır.

Bu anlamlı gününüzü ölümsüzleştirmek için video ve fotoğraf hizmetimiz vardır. Ayrıca talep etmeniz durumunda size özel klip hazırlayabiliriz.