Tiyatro’da Doğum Günü

Organizasyonumuz bize göndereceğiniz küçük bir tanışma hikayesi ile başlar. Vermiş olduğunuz hikaye senaryolaştırılarak arkadaşlarımız tarafından 1 hafta boyunca prova edilir. Ve sürpriz günü tiyatroda oynanır. Siz arkadaşınızı oyunun yapılacağı tiyatroya davet edersiniz.Oyuna özel afişler yapılır, dilerseniz seyirciler sizin arkadaşlarınız da olabilir. Oyunun 30. Dk’sında senaryo gereği bir anda ışıklar açılır, pasta gelir, volkanlar patlar ve Doğum günü kutlaması gerçekleştirilir.

Kobalt Event’in usta oyuncuları tarafından gerçekleştirilen teklif ile uzun yıllar konuşulacak bir Doğum günü kutlamasına şahit olacaksınız. Tabi ki Kobalt Event farkı ile..

  • Bize gönderdiğiniz hikayenin kurgulanması ve senaryo yazımı
  • Oyunun ekibimiz tarafından 1 hafta prova edilmesi
  • Tiyatro salonunun kiralanması-Afişlerin asılması
  • Salonda mutlaka daha önce bir ön prova seansının ayarlanması
  • Oyunun oynanması-Volkanlar-Kemancı ve Pankart hazırlanması.
  • Ana fuayede kutlamanın pasta eşliğinde devamı
  • Fotoğraf çekimi ücretsizdir.
  • Salonlarımız Kadıköy’de yer almaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizin ve arkadaşınız için keyifle izleyeceğiniz size özel en güzel senaryoyu hazırlıyoruz. Bu, tiyatroda doğum gününü kutlayacağınız arkadaşınızla geçirdiğiniz keyifli anılar üzerine de olabilir, onunla tanışma hikayeniz üzerine ya da bir çok farklı konu üzerine olabilir.
Eğer tiyatroya yeteneğiniz varsa sizin de oyuncu arkadaşlarımızla birlikte sahne almanız, arkadaşınız için çok güzel bir sürpriz olacaktır.
Oyunun 30. dakikasında sahneye gelen pasta ve patlayan volkanlar eşliğinde doğum günü çocuğu için kutlamaları başlatıyoruz.
Oyunun oynanacağı sahnenin kapasitesine göre size belirtilecek olan kişi sayısı kadar arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.
Doğum günü pastasının herkese yetebilmesi için tiyatroda doğum gününe katılacak kişi sayısını belirtmeniz gerekmektedir
Tiyatroda doğum günü paketimizde fotoğraf çekimi ücretsizdir. Ekstra olarak talep etmeniz durumunda kameraman arkadaşımız baştan sona tüm oyunu ve kutlamayı çekecektir ve siz de istediğiniz zaman tekrar izleyip bu güzel günü hatırlayabilirsiniz.