Özel Gün Kutlamaları

Sevdiğiniz kişilerle birlikte geçirdiğiniz her an özeldir. Özel bir günü daha güzel bir hale getirmek için neler yapılabilir demeyin.

Özel gün kutlamalarınızda Kobalt Event, kişiye özel çözümleri ile sizlere unutulmaz anlar yaşatmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda yer alıyor.

Neler Yapıyoruz;

Sıkça Sorulan Sorular

İnsanları  ve hayatı seviyoruz... Hayatta sahip olduğumuz en değerli şeylerin de sevdiklerimiz ve onlarla birlikte geçirdiğimiz güzel anlar olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden bizimle birlikte gerçekleştirdiğiniz özel gün kutlamasının, en değerli  anılarınızın arasında yer alması bizim için çok değerli ve önemli.  

Bunun için özel gün kutlamalarınızda size özel programlar sunarak, sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak anılar yaşamanızı hedefliyoruz. Özel gün kutlamalarınızda sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur.

Sizin için önemi olan her durum ve her gün kutlamaya değerdir...Terfiden, bebeğinizin ilk diş partisi ya da sevgilinizle/eşinizle tanışma yıl dönümüze kadar sizin için önemi olan her durum için özel gün kutlamaları düzenleyebiliriz.

Özel gün kutlamasının konusuna uygun olarak sizin için en güzel mekanı seçiyoruz ve size de keyfini çıkarmak kalıyor.

Romantik akşam yemeğinden, birbirinden eğlenceli partilere kadar sizlerin bu özel gününüzü keyifle kutlayabileceğiniz birçok farklı tarzda organizasyon gerçekleştiriyoruz.

İsteğiniz doğrultusunda Limuzinden, Mercedes Vito'ya kadar birçok farklı araç seçeneğimizle  bu özel gününüzde keyifli ve konforlu bir ulaşım gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Özel gün kutlamanızın sadece anılarda kalmaması için istediğiniz doğrultusunda fotoğrafçı ve kameraman arkadaşımız da size bu güzel gününüzde eşlik ediyor olacak.