Tiyatroda Evlilik Teklifi

Organizasyonumuz bize göndereceğiniz küçük bir tanışma hikayesi ile başlar. Vermiş olduğunuz hikaye senaryolaştırılarak arkadaşlarımız tarafından 1 hafta boyunca prova edilir. Ve sürpriz günü tiyatroda oynanır.

Siz arkadaşınızı oyunun yapılacağı tiyatroya davet edersiniz.Oyuna özel afişler yapılır, dilerseniz seyirciler sizin arkadaşlarınız da olabilir. Oyunun 30. dk’sında senaryo gereği bir anda ışıklar açılır, pasta gelir, volkanlar patlar ve Evlilik teklifi gerçekleştirilir.

Kobalt Event’in usta oyuncuları tarafından gerçekleştirilen teklif ile uzun yıllar konuşulacak bir sürprize imza atacaksınız. Üstelik bu sizin sonu mutlulukla biten hikayeniz olacak.

Aşağıda Paket Örneğini göreceğiniz programın detaylar görüşmek için ofisimize kahveye bekliyoruz

Paket İçeriği:

  • Bize gönderdiğiniz hikayenin kurgulanması ve senaryo yazımı
  • Oyunun ekibimiz tarafından 1 hafta prova edilmesi
  • Tiyatro salonunun kiralanması-Afişlerin asılması
  • Salonda mutlaka daha önce bir ön prova seansının ayarlanması
  • Oyunun oynanması-Volkanlar-Kemancı ve Pankart hazırlanması.
  • Ana fuayede kutlamanın pasta eşliğinde devamı
  • Fotoğraf çekimi ücretsizdir.
  • Salonlarımız Kadıköy’de yer almaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Tiyatro Sahnesinde sizin eserinizde eşinize bu oyunu devam etmeyi teklif ediyorsunuz..

Tiyatroda Evlilik Teklifi düşünüyorsanız sizlerden geçmişe dönük yaşanılanlarla ilgili bilgi alıyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda sizin için senaristlerimiz uygun oyunu ve kadrıyu oluşturuyoruz. Oyunu günlerce provasını yaptıktan sonra oyun günü sizleri locaya alıyoruz ve hayatınızı sahneye koyuyoruz.

Sıradan Evlilik Tekliflerinden çok farklı, evet garantilidir 🙂

Senaryoyu öncesinde sizlerle beraber üstünden geçmeye çalışıyoruz. Talep edebileceğiniz değişiklikler var ise senaryonun uyumu açısından değerlendirilerek gerçekleştiriyoruz.

Tiyatro Salonumuz tamamen size tahsis edilecek isterseniz eşinizle oturun isterseniz figüran izleyiciler planlayabiliriz yada ışıklar kapandıktan sonra karanlıkta arkadaşlarınızı içeri alalım. Tamamen sizin isteğinizi uygulayabiiliriz.

Hazırlık aşamasının en yoğun olduğu, kalabalık bir kadronun görev alacağı bir organizasyon olduğu için minimum 10 Gün öncesinde karar verilmiş olmalı ki senaryo çalışması ve provalar için yeterli vakit kalsın..

Kadromuzda sahne tecrübesi olan tiyatro sanatçıları bulunmaktadır. Senaryo gereği yada sizlerin talepleri doğrultusunda siz yada başka bir arkadaşınızda sahnede görev alabilir. Tamamen senaryo ve sizin vereceğiniz karara bağlıdır.

Tiyatroda Evlilik Teklifi öncesinde veya sonrasında fuaye alanın müsaitliğine göre küçük bir koktyeyl verebiliriz.

Salonlarımız Kadıköy'de bulunmaktadır. Teklif sonrasında dilerseniz Kadıköy'den hareketli Tekne ile sevdiklerinizle yemek alabilirsiniz veya Double Tree Kadıköy'ün terasında eşsiz manzara eşliğinde kutlama yemeğinizi alabilirsiniz.

Ödemeyi ofisimizde nakit olarak veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Havale yapacak misafirlerimiz için Hakkımızda bölümünde banka hesap bilgilerimize ulaşabilirsiniz.