Hanımlara özel...

Bekarlığa Veda Partisi

Yalnızlık bitiyor, artık sona gelindi. 🙂

Mutluluğa adım atmaya çok kısa bir zaman kaldı değil mi? Gelin bu güzel anları ve duyguları arkaşlarınızla beraber kutlayın. Çeşitli mekanlarda, farklı konseptlerde sizin için tasarlayacağımız gün unutulmaz olacak.

Ayrıca müstakbel eşinize haber vermeden, arkadaşlarıyla beraber katılabileceği süpriz bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz...

 

Detaylar için ofisimizde kahveye bekleriz. Daha sonrada Düğün'ü planlarız 🙂

Beylere özel...

Sıkça Sorulan Sorular

Hayatınızın en önemli anlardan biri olan düğün hazırlıklarının mutluluk verici ve heyecanlı bir süreç olduğu kadar stresli ve yorucu olduğunu da biliyoruz. Kobalt Event olarak bu heyecanınızı sizlerle birlikte  paylaşıyoruz ve hayatınızda bir defa yaşacağınız bekarlığa veda partisi gibi özel anınızı en mükemmel şekilde geçirmenizi istiyoruz. Her bekarlığa veda partisini sizlerin de isteklerini göz önünde bulundururak  size özel olarak organize ediyoruz. Şimdiye kadar düzenlediğimiz tüm bekarlığa partileri birbirinden farklı olmakla birlikte, size özel dokunuşlarla son derece özgündür.

Bekarlığa veda partinizde arkadaşlarınızla birlikte gönlünüzce eğlenip, düğün öncesi stresini atmanız için en güzel bekarlığa veda partisini hayal edip gerçekleştiriyoruz. Evliliğe sayılı günler kala, bekarlığınızın son günlerinde kendi bekarlığa veda partimizi düzenliyormuşçasına büyük bir keyif ve özenle bekarlığa veda partinizi organize ediyoruz.

          Sizin istekleriniz doğrultusunda, sizin için konsepte en uygun mekanı sizlerle beraber belirleyip orada gerçekleştiriyoruz.

Düğün öncesi stresinizi atabilmeniz ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilmeniz için belirli kurallar çerçevesinde evinizde de sizin için en özel ve güzel bekarlığa veda partisini düzenleyebiliriz.

Birbirinden farklı marka/model araçlarımızla rahat ve konforlu bir şekilde isteğiniz doğrultusunda mekana ulaşımınızı sağlayabiliriz.

Bu güzel gününüzde her anınızı ölümsüzleştirmek için dilerseniz fotoğrafçı ve kameranımız da sizlere eşlik edebilir.

Partinin yapılacağı mekan ve katılımcıların yaşları alkollü içki servisine uygunsa, alkollü içki servisi yapılabilir.

Evliliğe adım attığınız bu güzel günlerde, düğün öncesi stresinizi atıp keyifle eğlenebilmeniz için geleneksel bir konsept olan hamamda çalgılı çengili bir bekarlığa veda partisinden, daha modern konseptli partilere kadar birçok farklı tarzda parti düzenliyoruz. Önceliğimiz misafirlerimizin istekleri ve onların hayalindeki bekarlığa veda partisini gerçekleştirmektir.

 Bekarlığa veda partinizde keyifli vakitler geçirebilmeniz için, partinin düzenleneceği mekanın uygunluğu ve isteğiniz doğrultusunda oryantalden modern dansa kadar birçok farklı dans dalındaki dansçılarımızla bekarlığa veda partiniz eğlencenin doruklarına çıkabilir.

Bir parti müziksiz olmaz diyoruz ve mekanın DJ/canlı müzik uygunluğu değerlendirilerek, konusunda tecrübeli DJ ve müzisyen arkadaşlarımız kulaklarınızın pasını atmak için isteğiniz doğrultusunda bekarlığa veda partinizde yerlerini alacaklardır.

Kostümleri kendiniz tedarik edebileceğiniz gibi, katılımcıların beden bilgilerini ilettiğiniz takdirde anlaşmalı çalıştığımız kostüm mağazasından partinin konseptine uygun kostümleri sizin için tedarik ediyoruz.