Çırağan Sarayı'nda Evlilik Teklifi

Aşkınızı Çırağan Sarayı’nın tarihi atmosferinde şaşırtın. Dünyanın en iyi 3. Restaurant’ı seçilen Tuğra Restaurant’ta yada Bosphorus Grill Restaurant'ta adınıza ayırtılmış masanızda yemeğinizi yerken, Boğaz’ın manzarasının tadını çıkarabilir, Çırağan Sarayı'nda Evlilik Teklifi ni sürpriz organizasyonlarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Tabii ki Kobalt Event kalitesi ile.

Örnek Paket 1

 • Bosphorus Grill restaurant’da  2 kişilik özel saray menüsü ( İçecekler hariçtir)
 • Adınıza özel basılmış menü kartları
 • Yemek sonrası limana yanaşacak VIP yat ile 1 saat Boğaz turu
 • Yatta masa süsleme
 • Boğaz köprüsüne lazerle evlilik teklifi yazısı yazılması
 • Teklif anında 2 adet volkan
 • Foto çekimi
 • Pastanızın sunumu ( Standart 2 kişilik pasta pakete dahildir)
 • Teknede ikramlar ( Cips-çerez-tatlı tabağı) 

Ekstralar: Tuğra Restaurant masa süsleme,teknede kemancı, teknede balon süsleme, evden özel VIP araçla transfer

Örnek Paket 2

 • Çırağan Kempinski otel’de 1 gece deniz manzaralı oda da konaklama (Kahvaltı dahil)
 • Odanızın balonlar ve ve gülllerle süslenmesi.
 • 1 adet 2 kişilik pasta
 • Oda da bir buket çiçek
 • Dilerseniz özel VIP araçla otele gidiş dönüş transfer
 • İstenirse bu paket paket 1 ile entegre edilebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kobalt Event, Tursab üyesi bir şirketin markasıdır. Seyahat Acentaları birliğine üye bir kuruluş olan firmamız İstanbul ve tüm Türkiye'de bulunan otellerle halihazırda iyi ilişki içinde çalışmaktadır. Uzun soluklu olan bu çalışma otelden alınacak müsaitlik ve fiyat avantajı sağlamaktadır. Bunun yanında Kobalt Event sizlerin bu özel ve anlamlı gününüzün öneminin farkında dır. Bu farkındalıkla özenli ve titiz hizmet vererek tüm detayları gerçekleştirmektedir.

Bizimle gerçekleştireceğiniz organizasyondan mutlu olacağınız garantisi bugüne kadar yaptığımız başarılı geçen etkinliklerdir.

Çırağan Sarayı'nı uluslararası zincir oteller işleten Kempinski markası işletmektedir. Boğaz hattında yüksek kapasiteye sahip 5 Yıldızlı otel olarak işletilen otelde konaklama ve bir çok farklı etkinlik düzenlenmektedir.

Konaklama alternatifi olarak Bahçe Manzaralı, Boğaz Manzaralı Standart Oda, Boğaz Manzaralı bir çok suit oda alternatifi bulunmaktadır.

Dilerseniz önceden rezervasyon yaptırarak otelde konaklama yapabilirsiniz. Konaklma sabahında boğaz'a karşı eşinizle kahvaltının tadını çıkartabilirsiniz.

Ulaşım konusunda bir çok alternatifiniz var. Dilerseniz sizleri bulunduğunuz noktadan Vip araçla alabiliriz, dilerseniz yine evinizden alıp sizleri bir noktadan itibaren otele kadar Helikopterle götürebiliriz, dilerseniz araçınızı bize teslim eder firmamız da görevli şöför arkadaşımız araçı otele getirir sizide vip araçla alırız. Konaklama sonrası istediğiniz saatte aracınızı otel parkından alabilirsiniz.

İstanbul'da bir çok farklı mekan bulunmakta. Her biri kendi sınıfında kaliteli hizmet veren Evlilik Teklifini gerçekleştirebileceğimiz farklı mekanlar bulunmaktadır. Talep ettiğiniz bir yer olması durumunda burasıda organize edebiliriz.

Kutlama ve Konaklama için sizler için süslenmiş Çırağan Sarayı'ndaki odanıza geçebilirisiniz.

Otelden Oda ve Kahvaltı konaklama almak yerine sadece konaklama alabiliriz. Ertesi sabah odadan sahilde yürüyüşe çıktığınızda iskelede sizleri bekleyen tekneye binerek boğaz'da kahvaltınızı alabilirsiniz.

Konaklama yapmayı planladığınız tüm otellerde süsleme yapabiliriz. Boğaz Manzaralı bu otelde ise süsleme olmazsa olmazıdır. Girişten önce ekibimiz odanızı sizin için, sizin tarzınızda süslemektedir.

Çırağan Sarayı'nda yapılacak Evlilik Teklifinin paket içeriğine göre çok değişmektedir. Konaklama yapacağınız dönem, oda tipi, alınacak yemek ve servislere göre 1500 Tl den başlamaktadır.

Detaylı fiyatlandırma ve size uygun programı görüşmek üzere sizleri ofisimizde kahveye bekleriz.

Tursab üyesi şirketimizin Kaşe ve imzalı Rezervasyon onayının elinize ulaşmasıyla ödemenizi Ofisimizde nakit, kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz.

Ödeme için şirket banka bilgileri Hakkımızda bölümündedir.