Baby Shower-Hastane Odası Süsleme

Kobalt Event Baby Shower ve hastane odası süslemeleri ile fark  yaratıyor. Bebeğiniz gelmeden güzel bir parti yapalım  diyorsanız, kurabiyelerden ,süslemelere , şekerlemelerden pastalara  kadar bir çok ayrıntıyı Kobalt Event  sizin için düşünüyor. Size de partinin tadını çıkarmak kalıyor.

Bebeğiniz geldiğinde de çok güzel süslenmiş bir hastane odasına merhaba diyor. Size de bunun tadını çıkarmak kalıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Anne-baba olmak, çocuk sahibi olmak hayattaki en farklı ve en güzel deneyimlerden biridir. Artık bir çocuğunuz olacak ve onunla birlikte büyüyüp, onunla birlikte tüm hayatı yeniden keşfedeceksiniz. Bebeğinizin dünyaya gelişini kutlayacağınız, baby shower partisinde anne adayını mutlu etmek  ve keyifli dakikalar geçirmesini sağlamak önceliğimizdir.

Doğuma sayılı günler kala, anne adayının güzel bir baby shower partisiyle rahatlaması her şeyden önemli. Bebeğiniz dünyaya gözlerini açtıktan sonra da tabi ki göreceği ilk yerin muhteşem bir şekilde süslenmiş bir doğum odası olması için birbirinden farklı ve özgün süsleme çeşitlerimizle, prens/prensesinize layık bir doğum odası süslemesi gerçekleştiriyoruz.

Dilerseniz evinizin rahat ve konforlu ortamında, dilerseniz de yine sizin rahat ve konforunuz göz önünde bulundurularak bir çok farklı mekanda düzenleyebiliriz.

Ailenizin yeni üyesi minik prens/prensesinizi heyecanla beklediğiniz bu günlerde istediğiniz konsept ve süslemeleri tercih edebilir ya da kendinizi bizim profesyonel ellerimize bırakıp heyecanlı bekleyişin tadını çıkarabilirsiniz.

Dilerseniz bebeğinizin ilk partisinin her anını ölümsüzleştirmek için fotoğrafçı ve kameraman arkadaşımız baby shower partiniz boyunca sizlere eşlik ediyor olacak

Bebeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz ya da hazırlığı eksik kalan ürünleri bize ilettiğiniz takdirde partinize katılım gerçekleştirecek yakınlarınızla paylaşabiliriz. Böylelikle baby shower partinize gelecek olan hediyelerle eksiklerinizi de tamamlamış olursunuz

Baby shower partinizin düzenleneceği mekanın kapasitesine bağlı olarak davet edeceğiniz kişi sayısı değişiklik gösterebilmektedir.

Bebeğinize merhaba diyeceğiniz bu mutlu gününüzde, sizin ve bebeğinizin şimdiye kadar düzenlenmiş olan en güzel odada bulunmanızı istiyoruz. Bu yüzden süslemelerin rengini kendi zevkinize göre tercih edebilir devamında kendinizi bizim profesyonel ellerimize bırakabilirsiniz.

Bebeğinize hoş geldin demek ve sizi hastanede ziyaret edecek olan yakınlarınıza ikram etmek için, bebeğiniz için özel hazırlanmış çikolatalardan anlamlı minik hediyelere kadar herşeyi en ince ayrıntısına kadar sizin için organize ediyoruz