Evlilik Teklifi

Sizin için tasarlayacağımız size özel tekliflerden bazıları

Benimle Evlenirmisin

Teknede Evlilik Teklifi

Istanbul Boğazında mutluluğa ilk adım. Teknede Evlilik Teklifi

Cıragan Tugra Restaurant

Çırağan'da Evlilik Teklifi

Boğazın eşsiz güzelliklerinden, Tarihi atmosfer

Ormanda Teklif

Ormanda Evlilik Teklifi

Doğa sever çiftler için eşsiz programlar oluşturuyoruz

Helikopter Evlilik 4

Helikopterde Evlilik Teklifi

Sevdiğinizle birlikte bulutlar üzerinden bir gün...

Tiyatroda Evlilik Teklifi

Tiyatroda Evlilik Teklifi

Hikayenizi sizin için yazıyor, yönetiyor ve oynuyoruz

Kız Kulesi

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Istanbul Boğaz'ının eşsiz güzelliğinde unutulmaz bir teklif

cessna-172A

Uçakta Evlilik Teklifi

Metrelerce Yükseklikte Mutluluk

Kumsalda 1

Kumsalda Evlilik Teklifi

Yıldızların altında unutulmaz akşama hazırmısınız...

Sinemada Evlilik Teklifi

Sinemada Evlilik Teklifi

Film içinde film... Sizin filminizi oynatıyoruz

Sıkca Sorulan Sorular

Öncelikle bu sayfada iseniz sevdiğinize, bundan sonraki hayatı paylaşmak istediğiniz kişiye Evlilik Teklifi yapmayı planladığınız için tebrik ederiz. Şimdiden Allah (CC) mutlu, mesut etsin.

Kobalt Event, Özgen Turizm ve Seyahat Ltd Şti bünyesinde bulunan bir organizasyon firmasıdır. 2005 Yılından bugüne kadar turizm içinde bulunmuş onlarca, yüzlerce çeşitli büyüklüklerde etkinlik, organizasyon ve Evlilik Teklifi organizasyonu gerçekleştirmiştir.

Bu tarz etkinliklerin telafisi yoktur. Deneyimli, tecrübeli olmamız bazı öngörülemeyen konuları önceden planlamayı, acemi gözden kaçabileçek detayları atlamadan mükemmele yakın etkinlik yapmamızı sağlamaktadır. En önemli konuda budur. Ömrünüzde belkide bir defa yapacağınız Evlilik Teklifinde bizim deneyimizinden faydalanmanız, eşinizle beraber hatırlayacağınız mutlar anlar yaşamanıza vesile olacaktır.

Kobalt Event çalışanlarından minimum bir kişisi organziasyonun başından sonuna kadar etkinliğin sorunsuz ilerlemesi ve sizlerle iletişim amacıyla sizlere eşlik edecektir. Sadece bir kişi ile muhattap olmanızı sağlayacak ve belkide sizin için stresli olabilecek anları atlatmanızı sağlayacaktır.

Kobalt Event çalışanları işlerini severek ve özenle yapmaktadır. Bu sevgi de çıkartılan organizasyona yansımaktadır. Bizce sırf bu neden bile bizi tercih etmenize sebep olmalı.

Kobalt Event'te Evlilik Teklifi için birbirinden farklı fikirleri mevcuttur. Örnekleri yayınlanan sitemizde aktarmaya çalıştığımız fikirler sabit olmadığı için fiyatlandırma da sizin Evlilik Teklifi organizasyonuna özel çıkmaktadır.

Fikir vermesi açısından Yat'ta Evlilik Teklifi minimum 1500 TL'den başlamaktadır.(1 Saat Bebek hareketli büyük tekne ile boğaz turu, tatlı tuzlu kurabiye, kuruyemiş ve meşrubattan oluşmaktadır) Üst limit ise tercih edilen detaylarla şekillenmektedir.

İki saatlik yemekli yat turu ise yaklaşık 1500 Tl civarında olacaktır. Fiyatlandırma tekne modeli, yemekte alınacak mönüye, tercih edilen içeceklere, gün ve saate göre değişiklik gösterecektir.

Farklı bir etkinlik olmasından dolayı Helikopter 'de Evlilik Teklifinden bahsetmek gerekirse, bu alternatif ise 200€ dan başlamaktadır. Euro olarak fiyat telaffuz edilmekte ödeme yapılacak gün güncel kur üzerinden işlem yapılmaktadır.

Organizasyon yapmayı karar verdiğiniz gün rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Popüler restaurantlar veya popüler mekanlarda en güzel masalar ilk önce yapılan rezervasyonlara ve müsaitliğe göre ayrılmaktadır. Bu nedenle önce yapılan rezervasyonlar her zaman şanslıdır.

Ayrıca müsaitlik yakalayabilmek de çok önemlidir. Müsaitlik olduğu sürece ve organizasyonun içeriğine göre aynı günde bile rezervasyon alabilirsiniz.

Motoryatlarımız yaz-kış hizmet vermekte olup lüx sınıf yatlardır. İçerisinde Isıtma-mutfak-tuvalet ve kamaraları olan çeşitli sınıf kalite ve büyüklükte olan yatlarımızda 2 kişiden 100 kişiye toplu davetler verilebilmektedir.

Rezervasyon aşamasında sizlere bir kaç müsait tekne sunacağız ve sizlerin onayı sonrasında sizin belirlediğiniz teknede organizasyonu gerçekleştireceğiz.

Kobalt Event olarak her zaman misafirlerimizin yanındayız. Rezervasyon aşamasında organizasyonun içeriğine göre nelerin iptal edilebileceği nelerin ise iptal edilemeyeceği konusunda bilgilendirme yapıyoruz.

Bu koşullarda bile önceden yapılan gün ve saat için başka bir misafirimizin olması durumunda kesintisiz iade yapmaya çalışmaktayız.

Yatlarımızın bağlı olduğu yerler Avrupa yakasında Bebek ve Kuruçeşmedir.

Bu noktaların dışında binmek istediğiniz noktayı paylaşırsanız istediğiniz noktada uygunluğu değerlendirlerek planlanabilir.

Normalde bindiğiniz yerde inmeniz üzerine planlama yapılmaktadır. Bu sizin gününüz olduğuna göre sizin için en uygun olan noktaya önceden planlamak ve uygun olması durumunda bırakabiliriz

Günün Prens ve Prensesi sizlersiniz. İstediğiniz noktadan dilerseniz Mercedes Mayback, Vito, Limuzin yada Helikopterle transferinizi yapabiliriz.

Standart tekne arkasında, sürekli hazır duran basit süslemeleri kullanmıyoruz.

Her misafirimiz için tekne ve masamız özenle süslenmektedir. Ayrıca sizin için özel objeleriniz var ise bunlarıda kullanabiliriz.

Günün her saati teknelerimiz çalışmaktadır. Lazer gösterisi yapılacak ise akşam saatleri tercih edilmektedir.

Ödemelerinizi Havale yapabilir, Ofisimizde Kahve içerken nakit ödeyebilir veya Kredi kartı seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Kredi kartına tek çekim yaptırabilirsiniz.. Mail order yapılmamaktadır.

Standart iş yapmıyoruz ki 🙂 Sizlerin istekleri doğrultusunda sizin için en uygun olanı bir araya getiriyoruz.

Böylelikle size özel bir organizasyon çıkartıyoruz.

Mümkün. Dilerseniz Kaçkar Dağında, dilerseniz deniz altında..

Evlilik Teklifini yapmak istediğiniz yeri bizimle paylaşırsanız sizin için bir kaç alternatif oluşturmaktan mutluluk duyarız..

Paket olarak adlandırdığımız hizmetlerin tamamı size özel oluşturulmaktadır. İstediğiniz bir hizmeti paket içine dahil edebilir veya çıkartabilirsiniz.

Bu anlamlı gününüzü ölümsüzleştirmek için video ve fotoğraf hizmetimiz vardır. Ayrıca talep etmeniz durumunda size özel klip hazırlayabiliriz.

Her türlü otel, ev, mekan süslemesi yapabiliriz. Belirlenen konsept eşliğinde mümkün olan süsleme alternatiflerini belirliyor ve uyguluyoruz.

Şirketimiz bünyesinde bulunan Tursab'a bağlı seyahat acentası üzerinden mümkün olan en uygun fiyatlarla tüm Türkiye ve diğer ülkelerde bulunan otellerden uygun fiyatlı konaklama organizasyona dahil edebiliriz.

Konaklayacağınız odayı size özel süsleyebilir ve organizasyonu daha da güzel hale getirebiliriz.

Şampanya patlatamayız ama iki kadeh içecek planlayabiliriz. Bununla birlikte çiçek verebilir, video çekebiliriz. Evlilik Teklifinizi havada yapabileceğiniz gibi iniş noktasında da planlayabiliriz.

Bugüne kadar onlarca kişiye Helikopter'de Evlilik Teklifi hizmeti verdik. Yapabileceklerimizi görüşmek üzere ofisimize kahveye bekleriz...

Evet yapıyoruz. Size uygun Evlilik Teklifi organizasyonu planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’un Karadeniz kıyılarında yer alan Kilyos-Riva-Şile ve Ağva sahilleri dışında Anadolu yakasında Caddebostan sahilinde de evlilik teklifleri yapıyoruz.

Belgrad ormanlarında, Poloneköy'de, Tepeüstünde evlilik teklifi yapılabilmektedir.

Tiyatro paketinde hikayenizi ekibimizin senaryo ekibi kurgulamakta ve profesyonel oyuncular tarafından sahnede oynanmaktadır. Arkadaşlarınız seyirci olarak katılabilir, oyunun farklı bölümlerinde yer alabilir, ancak bunun için sürekli provalara gelinmesi gerekmektedir. Tiyatro sahnemiz Kadıköy’de yer almaktadır.

Evet kule bar’ın kapatılması mümkündür.3 saat boyunca size ait bir garson, yemek, dolu dolu bir süsleme ile başbaşa kutlama yapılabilmektedir.

Elbette hemen hemen her bütçeye uygun ekonomik paketlerimiz mevcuttur.