Helikopterde Evlilik Teklifi

Müstakbel eşinize kıtaları birleştiren İstanbul semalarında teklif alma ayrıcalığını yaşatabilirsiniz.

Çiftlerimizi dinledikten sonrasında Helikopter'le yapılabilecek farklı organizasyonlardan uygun olanı teklif ediyoruz. Dilerseniz binanın çatısına inelim dilerseniz yaylaya..

Madem Helikopter'e biniyoruz, transfer aracınızın da Mercedes Maybach olmasını istemez misiniz? Tüm programı sizin üzerinizdeki teklif stresini almak üzerine kurgulamaktayız.

Detayları görüşmek için ofise kahveye bekleriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Helikopterde Evlilik Teklifi, isterseniz İstanbul semalarında yaklaşık 1000 Feet yükseklikte yapın isterseniz Helikopterle İstanbul Turu sonrasında indikten sonra yapın.

Helikopter Turu Gündüz saatlerinde gerçekleşmektedir. Gün içinde gün batımı ile Helikopterler inmiş olmalı. Bu nedenle en geç saati uçuş günü gün batımı olacaktır. Güneşin İstanbul semalarının turuncuya boyadığı anlarda Helikopter içinde vereceğiniz yüzükle teklif edebilirsiniz. Dilerseniz Üsküdar sahilde yaklaşık 10 Metrelik branda üzerinde Benimle Evlenirmisin pankartını göstererek yapın. Dilerseniz Helikopter le İstanbul turu sonrasında sizi plaja indirelim ve plajda sizin için hazırlanmış masada akşam yemeğinde teklifinizi yapın..

Bir çok alternatif gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz hem tanışmak hemde kahve için ofisimiz ziyaret edebilir, detayları görüşebiliriz.

Helikopterimizin Park noktaları Maslak ve Atatürk Havalimanıdır. Sizlerin bulunduğu noktada inişe uygun bir yer olması durumunda bulunduğunuz yerden alabiliriz. Kiralama süresi Park halinde bulunduğu noktadan başlayıp yine aynı noktada bitmektedir.

Sadece bizim çalıştığımız helikopterler değil Türkiye'de bulunan tüm helikopter aynı Thy'nin uçaklarının bakımlarının ve kontrollerinin yapıldığı gibi yapılmaktadır. Bu nedenle bakımlı ve güvenli helikopterlerdir.

Helikopterlerin pervanelerine takılma riski olduğu için uçuş esnasında dışarıya sarkacak herhangi birr pankart yada afiş güvenlik nedeniyle bağlayamıyoruz.

Maslak'tan hareketli yaptığımız helikopter turumuz için 15 Dk'lık tur güzergah olarak 2. Köpri den başlayarak, Üsküdar üzerinden Tarihi Yarımada'ya ve sonrasında Haliç üzerinden Taksim'e doğru ilerliyoruz.

15 Dk'lık turumuz da görülmesi gereken bir çok yer görülmektedir.

Uçuş öncesinde, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında fotoğrafçımız ve video kameramanımız sizler le olacak ve bu mutlu gününüzü ölümsüzleştirecektir.

Helikopter'den sevdiğinize gül yapraklarının dökülmesi şehir merkezinde izne tabiidir. Öncelikle bağlı bulunulan Belediye'den sonrasında ise sivil havacılık idaresinden izin alınmalıdır.

Çok özel koşullar haricinde ise bu izin verilmemektedir. Bir çok kişinin hayellerini süsleyen bu organizasyonu ne yazık ki gerçekleştirememekteyiz.

Helikopter de Evlilik Teklifi için kiralayacağınız helikopter modeli ana maliyet kalemidir. Size özel olacak helikopterin kiralama bedeli yaklaşık olarak 500 ile 750 Euro arasında bir fiyattan başlamaktadır.

Teklifinizi yapacağınız gün müsait olan modeli üzerinden fiyatlandırmayı mümkün olan en uygun şekilde yapmaktayız.

Evlilik Teklifine karar verdikten sonra ödemeyi ofisimizde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Havale ile yapacaklar için banka bilgilerimizi Hakkımızda bölümünde bulabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra bilgi vermenizi rica ederiz.