Helikopterde Evlilik Teklifi

Müstakbel eşinizle beraber helikopterle İstanbul'u gökyüzünden seyretmeye ne dersiniz? İki kıtayı birbirine bağlayan boğazın incisi

İstanbul Boğaz'ı üzerinde sürpriz evlilik teklifi alma ayrıcalığını yaşatabilirsiniz.
Çiftlerimizi dinledikten sonra helikopterle yapılabilecek farklı organizasyonları değerlendirip uygun olanına birlikte karar veriyoruz. 

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde uçuşu başlatıp sonlandırabiliriz. Bir binanın üzerindeki yükseltmiş piste veya deniz kenarına...

Madem Helikopter'e biniyoruz, transfer aracınızın da Mercedes Maybach olmasını istemez misiniz?

Kobalt Event ayrıcalığı ile hayalinizde ki sürpriz evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Kobalt Event olarak tüm programı sizin istek ve taleplerinize uygun bir şekilde düzenliyoruz.
Helikopterde sürpriz evlilik teklifini, İstanbul semalarında yaklaşık 1000 Feet yükseklikte boğaz üzerinde veya helikopterle

İstanbul turu sonrası içerisinde sürpriz evlilik teklifi olacak bir çok alternatifle gerçekleştirebiliriz.

Hem tanışmak hem de kahve için ofisimiz ziyaret edebilir, detayları görüşebiliriz.

Helikopterimiz Istanbul'da bulunan bütün lisanslı pistlerini kullanabilecek özelliklere sahiptir. Sizlerin bulunduğu noktada inişe uygun bir yer olması durumunda bulunduğunuz yerden de alabiliriz. Kiralama süresi Park halinde bulunduğu noktadan başlayıp yine aynı noktada bitmektedir.

Uçuş konforu ve seyir zevki yüksek olan helikopterler güvenli hava araçlarıdır. tüm bakımları periyodik olarak tam zamanında uzman yetkili kişi ve kurumlar tarafından yapılmaktadır. 

Helikopterlerin pervanelerine takılma riski olduğu için uçuş esnasında dışarıya sarkacak herhangi birr pankart yada afiş güvenlik nedeniyle bağlayamıyoruz.

Maslak'tan hareketli yaptığımız helikopter turumuz için 15 Dk'lık tur güzergah olarak 2. Köpri den başlayarak, Üsküdar üzerinden Tarihi Yarımada'ya ve sonrasında Haliç üzerinden Taksim'e doğru ilerliyoruz.

15 Dk'lık turumuz da görülmesi gereken bir çok yer görülmektedir.

Uçuş öncesinde, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında fotoğrafçımız ve video kameramanımız sizler le olacak ve bu mutlu gününüzü ölümsüzleştirecektir.

Helikopter'den sevdiğinize gül yapraklarının dökülmesi şehir merkezinde izne tabiidir. Öncelikle bağlı bulunulan Belediye'den sonrasında ise sivil havacılık idaresinden izin alınmalıdır.

Çok özel koşullar haricinde ise bu izin verilmemektedir. Bir çok kişinin hayellerini süsleyen bu organizasyonu ne yazık ki gerçekleştirememekteyiz.

Helikopter de Evlilik Teklifi için kiralayacağınız helikopter modeli ana maliyet kalemidir. Size özel olacak helikopterin kiralama bedeli yaklaşık olarak 1000 Euro seviyelerinden başlamaktadır.

Teklifinizi yapacağınız gün müsait olan modeli üzerinden fiyatlandırmayı mümkün olan en uygun şekilde yapmaktayız.

Evlilik Teklifine karar verdikten sonra ödemeyi ofisimizde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Havale ile yapacaklar için banka bilgilerimizi Hakkımızda bölümünde bulabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra bilgi vermenizi rica ederiz.