Çırağan’da Doğum Günü

Sevdiklerinizi Çırağan Sarayı’nın tarihi atmosferinde şaşırtın. Dünyanın en iyi 3. Restaurant’ı seçilen Tuğra Restaurant’ta adınıza ayırtılmış masanızda yemeğinizi yerken, Boğaz’ın manzarasının tadını çıkarabilir, sürpriz organizasyonlarla doğum günü kutlamasını ölümsüzleştirebilirsiniz.

Tabii ki Kobalt Event kalitesi ile...

  • Tuğra’da restaurant’da  2 kişilik özel saray menüsü ( İçecekler hariçtir)
  • Adınıza özel basılmış menü kartları
  • Yemek sonrası limana yanaşacak VIP yat ile 1 saat Boğaz turu
  • Yatta masa süsleme
  • Boğaz köprüsüne lazerle Doğum günü kutlama yazısı yazılması
  • Süpriz anında 2 adet volkan
  • Foto çekimi
  • Pastanızın sunumu ( Standart 2 kişilik pasta pakete dahildir)
  • Teknede ikramlar ( Cips-çerez-tatlı tabağı)

Sıkça Sorulan Sorular

Müsaitlik durumuna göre rezervasyonunuzu organizasyondan 72 saat önce yaptırabilirsiniz, yalnız  müsaitlik konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması adına organizasyon tarihinden mümkün olan en erken sürede rezeryonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Şirketimiz bünyesinde bulunan Türsab A grubu seyahat acentesi üzerinden en uygun fiyatlarla Çırağan Sarayı'nda ya da alternatif birçok otelde konaklama gerçekleştirebilirsiniz

Talebiniz doğrultusunda doğrultusunda doğum günü çocuğu için odanızı en güzel şekilde süsleyip, odada çiçek buketi, meyve sepeti ya da pasta ikramı gerçekleştirebiliriz.

Muhteşem bir Boğaz manzarasına sahip olan, eşsiz Osmanlı-Türk yemeklerini deneyimleyebileceğiniz dünyanın en iyi restaurantları arasında bulunan Tuğra Restaurant'ta akşam yemeğinizi alıyor olacaksınız

Çırağan Sarayı Tuğra Restaurant'ta 'şık rahat giyim' kıyafet zorunluluğu bulunmaktadır.

Sizin istekleriniz doğrultusunda, paketten bazı hizmetler çıkarılıp ya da ekstra hizmetler eklenip size özel bir paket oluşturulabilir.

Boğaz turlarımızda kullanılan yatlar, lüks sınıf motoryatlardır. Portföyümüz de iki kişilikten, yüz kişiliğe kadar birçok farklı model ve kapasiteye sahip motoryatlarımız bulunmaktadır.
Çırağan'da doğum günü kutlaması genelde sevgililerin tercih ettiği doğum günü kutlaması olmakla birlikte, kalabalık arkadaş grubunuzla birlikte de bu doğum günü kutlamasını gerçekleştirebilirsiniz.
İsteğiniz doğrultusunda şirketimiz bünyesinde bulunan bir çok farklı marka/model araç ile Çırağan Sarayı'na ulaşımınızı konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Helikopter'i denemenizi öneririz..