Doğum Günü Kutlama

Birbirinden farklı organizasyonlar için çalışıyoruz...

Yat 21
Doğum Günü

Tekne'de

Tekne'de Doğum Günü

Cıragan Bosphorus Grill2
Doğum Günü

Çırağan'da

Çırağan'da Doğum Günü

Kumsalda Evlilik Teklifi
Doğum Günü

Kumsal'da

Kumsal'da Doğum Günü

Kız Kulesi
Doğum Günü

Kız Kulesi'nde

Kız Kulesi'nde Doğum Günü

Sinema2
Doğum Günü

Tiyatro'da

Tiyatro'da Doğum Günü

Sinemada Evlilik Teklifi3
Doğum Günü

Sinema'da

Sinema'da Doğum Günü

Doğum Günü Kutlamalarında Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyonları mümkünse 72 saat önceden yaptırmanızı öneriyoruz. Size özel bir event olacağı için planlanması zaman alacağından erken rezervasyon yaptırmak daha avantajlı olacaktır.

Motoryatlarımız yaz-kış hizmet vermekte olup lüx sınıf yatlardır. İçerisinde Isıtma-mutfak-tuvalet ve kamaraları olan çeşitli sınıf kalite ve büyüklükte olan yatlarımızda 2 kişiden 100 kişiye toplu davetler verilebilmektedir. Rezervasyon aşamasında sizlere bir kaç müsait tekne sunacağız ve sizlerin onayı sonrasında sizin belirlediğiniz teknede organizasyonu gerçekleştireceğiz.

Yatlarımızın bağlı olduğu yerler Avrupa yakasında Bebek ve Kuruçeşmedir.

Bu noktaların dışında binmek istediğiniz noktayı paylaşırsanız istediğiniz noktada uygunluğu değerlendirerek planlayabiliriz.

Normalde bindiğiniz yerde inmeniz üzerine planlama yapılmaktadır. Bu sizin gününüz olduğuna göre sizin için en uygun olan noktaya önceden planlamak ve uygun olması durumunda bırakabiliriz.

Elbette. Özel gününüzde istediğiniz noktadan dilerseniz Mercedes Mayback, Vito, Limuzin yada Helikopterle transferinizi yapabiliriz.

Yatlarımızla konsepte göre süsleme seçeneklerimiz mevcuttur. Her misafirimiz için özel objelerle özel dekorasyonlar yapılmaktadır.

Mümkün. Dilerseniz Kaçkar Dağında, dilerseniz deniz altında..

Doğum günü kutlamak istediğiniz yeri bizimle paylaşırsanız sizin için bir kaç alternatif oluşturmaktan mutluluk duyarız..

Tabi ki hemen hemen her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile özel günlerinizi kutlama şanşınız bulunmaktadır.

Evet Kule bar’ın kapatılması mümkündür.3 saat boyunca size ait bir garson, yemek, dolu dolu bir süsleme ile başbaşa kutlama yapılabilmektedir.

Şirketimiz bünyesinde bulunan Tursab'a bağlı seyahat acentası üzerinden mümkün olan en uygun fiyatlarla tüm Türkiye ve diğer ülkelerde bulunan otellerden uygun fiyatlı konaklama organizasyona dahil edebiliriz. Konaklayacağınız odayı size özel süsleyebilir ve organizasyonu daha da güzel hale getirebiliriz.

Tabi ki. Siz yeter ki hayallerinizi yüksek tutun. Her yerde kutlama yapabiliriz.

Tiyatro’da Doğum günü paketi için arkadaşlarınız elbette seyirci olarak katılabilir, hatta dilerlerse provalara düzenli olarak katılmak şartı ile oyunda yer alabilirler. Sahnelerimizin tamamı Kadıköy’de yer almaktadır.

Doğum günü kutlayacak kişi ile bir İstanbul turu yaptıktan sonra inişte sizi pankart ,çiçek ve pasta ile karşılıyor olacağız. Bunun gibi klasik bir kutlama yada ofisimizde kahve içerken planlayacağımız farklı bir programda olabilir.

Kobalt Event olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız. Sözleşmelerimizde özel iptal haklarını kendileri ile paylaşıyoruz.

Ödemelerinizi banka havalesi, ofisimizde kahve içerken nakit veya kredi kartı seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Kredi kartı seçeneklerimiz tek çekimdir. Mail order yapılmamaktadır.

Güzel anların tamamını kayıt altına alabiliriz ve talep etmeniz durumunda bu görüntülerden video klip hazırlayabiliriz.

Kumsalda Doğum Günü Kutlaması dilerseniz parti havasında arkadaşlarınızla isterseniz de başbaşa arkadaşınızla yemekle de kutlayabilirsiniz. Size özel sunumumuz için ofisimizde kahveye bekleriz..